Bli med på frokostseminar Mobilitet er mer enn en trend - det er en merkbar endring i måten vi gjør forretninger på. Bruken av smarte enheter betyr at vi nå kan arbeide mer innovativt og mer fleksibelt i forhold til sted og tid, og på den måten bryte båndet mellom mennesker og datamaskiner. Mange bedrifter i Norge har ikke sikre løsninger for sine ansatte, og nå er det på tide at IT-avdelingene tar tilbake kontrollen.
Vi ønsker å invitere til et halv-dags seminar med focus på Citrix VDI-in-a-box. Seminaret fokuserer på tekniske ressurser som jobber med pre-sale og implemeneringen av Citrix-produkter og -løsninger
Visste du at 93% av firmaene som mister alle data går konkurs? Hvor mye penger taper din bedrift uten normal drift? For de aller fleste bedrifter betyr tapebackup masse administrasjon, kostnader og usikkerhet. Nye og bedre løsninger tar nå mer og mer over.
15. februar inviterer Move deg til et spennende frokostseminar i Move sine lokaler i Akerselva Atrium. De serverer frokost fra kl. 08:30 og seminaret avsluttes ca kl 11:00.
Reis med Commaxx til Microsoft Management Summit 2012 i Las Vegas. På konferansen kan du utvide dine kunnskaper om hvilke muligheter Microsoft teknologier kan gi deg og din virksomhet. Vi sørger for å balansere kompetansehevning med netterksbygging og en god sosial ramme for maksimalt utbytte for deltakerne fra Norge.